:

:

Marje Lillemets

Marje Lillemets, massöör:

Olen õppinud Annely Sootsi Tervisekoolis. Lisaks klassikalisele massaažile õppisin ka paljusid teisi massaažiliike: võid valida kas klassikalise, mee-, soola- või Ayurveda massaaži. Vajadusel kasutan kuppe; olen end täiendanud erialastel kursustel ning õppinud reikit. Klientide soe ja tunnustav tagasiside on mind innustanud abistama kõiki, kes leiavad tee minu juurde. Olen alati olemas neile, kes mind vajavad. Tule, koge ja naudi!

Marje Lillemets, massöör:  tel 53338578

Sirle Liblik

Sirle Liblik, massöör:

Minu missioon on suunata inimesi hoidma ja parandama enda ja oma lähedaste tervist kui kõige väärtuslikumat vara. Olen massaaži õppinud M.I Massaažikoolis ja Annely Sootsi Massaažikoolis. Hoolimine, oma oskuste ülekandmine Sinule, Sinu rütmi ja energia kuulamine, Sinu keha toimimine – need on teemad, mida käsitlen igas oma massaažitunnis. Tere tulemast meie salongi Emajõe 1a!

Sirle Liblik, massöör: tel 53 079 459

Terje Osijärv

Terje Osijärv, massaažid, kulmukunst ja värvimine, jumestused, pediküür:

Häid hoolitsusi ja ilurituaale olen kogunud 16 aastat.  Olen enda ja Sinu jaoks leidnud tõhusad lõõgastavad ja noorust hoidvad Hispaania massaažitehnikad näo- ja kehahoolitsusteks. Pean lugu iidsetest teraapiatest ja taimede puhtast maailmast ja Sinu heast puhkusest meie juures.

Juurtest algab sünd – jalgadest Sinu tervis ja heaolu. Su jalgade kergus ja kaunis pediküür on samuti siin väga olulised.

Ja veel pakun Sulle siin kaunist kulmudisaini ning jumestust jane iredale, Germaine de Capuccini jt ilutoodetega.

Meeldivate kohtumisteni!

Terje Osijärv: tel 372 52 66 068 või Terje.Osijarv@gmail.com   Vt ka ilu-tervisetuba.fb