Jaana ja Elis

Jana Korenevski ja Elis Lilo:

Pakume teile Tartu Ilu- ja Tervisesalongis tulemuslikku kehahooldust:

  • teostame LPG protseduure (vaakumpõhimõttel toimiva LPG-aparaadiga tselluliidiravi, lihasmassaaži, näohooldust, rasedusjärgset figuuri taastamist, armiravi),
  • kavitatsiooni (UH ja infrapunaga lokaalsete rasvaladestumiste vähendamist),
  • transionit (Zlimline professional aparaadiga lihasstimulatsiooni) ja
  • parafangot (parafiini ja meremudaga sooje kehamähiseid).

Elis: “Olen lõpetanud füsioteraapia magistriõpe (2011) Tartu Ülikoolis, minu huvialadeks on jooga ja muud vaimsed praktikad (reiki, vabastav hingamine).”
Jana: “Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õe eriala (2013); minu huvialadeks on ilu ja tervis.”

Hindame igaüht oma klientidest väga ja loodame, et meie individuaalne lähenemine neile pakub võimalusi oma tervise ja keha eest veelgi paremini
hoolt kanda.

Jana Korenevski ja Elis Lilo: tel 55530141

Marje Lillemets

Marje Lillemets, massöör:

Olen õppinud Annely Sootsi Tervisekoolis. Lisaks klassikalisele massaažile õppisin ka paljusid teisi massaažiliike: võid valida kas klassikalise, mee-, soola- või Ayurveda massaaži. Vajadusel kasutan kuppe; olen end täiendanud erialastel kursustel ning õppinud reikit. Klientide soe ja tunnustav tagasiside on mind innustanud abistama kõiki, kes leiavad tee minu juurde. Olen alati olemas neile, kes mind vajavad. Tule, koge ja naudi!

Marje Lillemets, massöör:  tel 53338578

Sirle Liblik

Sirle Liblik, massöör:

Minu missioon on suunata inimesi hoidma ja parandama enda ja oma lähedaste tervist kui kõige väärtuslikumat vara. Olen massaaži õppinud M.I Massaažikoolis ja Annely Sootsi Massaažikoolis. Hoolimine, oma oskuste ülekandmine Sinule, Sinu rütmi ja energia kuulamine, Sinu keha toimimine – need on teemad, mida käsitlen igas oma massaažitunnis. Tere tulemast meie salongi Emajõe 1a!

Sirle Liblik, massöör: tel 53 079 459

Terje Osijärv

Terje Osijärv, kulmud, jumestus ja näomassaaž:

Olen massaaži ja iluprotseduuride alal töötanud 9 aastat – neist viimased neli aastat armsas Tartu Ilu- ja Tervisesalongis. Pakun lõõgastavat ja noorendavat näomassaaži. Teen nii päevast kui ka pidulikku meiki jane iredale`i mineraalkosmeetika toodetega. Väga populaarne on kulmude ja ripsemete hooldamine, mis teeb teie kulmud elavaks: pakun kliendile talle sobivat kulmuvärvi ja kulmu kuju.

Kui soovid enese eest hoolitseda, teha muutusi oma välimuses või võtta lihtsalt aega enda jaoks, oled väga teretulnud!

Vt ka: http://germaine-de-capuccini.co.uk/

Terje Osijärv: tel 52 66 068 või Terje.Osijarv@gmail.com   Vt ka ilu-tervisetuba.ee

Juuksur Marju

Juuksur Marju:

Olen juuksurina töötanud 20 aastat. Kõige enam küsivad kliendid lõikus- ja värvimistöid, mida ka mulle endale meeldib väga teha. Koolilõpetamise hooajal tahetakse rohkem soenguid. Klienti nähes tekib mul visioon, kuidas lõikuse ja värvi abil aidata kliendil jõuda värske ja sümpaatse väljanägemiseni. Mulle meeldibki oma töö juures see, et paari tunni jooksul saan kasutada oma fantaasiat ja mul on võimalik inimese välimus muuta harjumuspärasest ja igapäevasest uueks ja säravaks.

Juuksur Marju: tel 51 965 292