:

Marje Lillemets

Marje Lillemets, massöör:

Olen õppinud Annely Sootsi Tervisekoolis. Lisaks klassikalisele massaažile õppisin ka paljusid teisi massaažiliike: võid valida kas klassikalise, mee-, soola- või Ayurveda massaaži. Vajadusel kasutan kuppe; olen end täiendanud erialastel kursustel ning õppinud reikit. Klientide soe ja tunnustav tagasiside on mind innustanud abistama kõiki, kes leiavad tee minu juurde. Olen alati olemas neile, kes mind vajavad. Tule, koge ja naudi!

Marje Lillemets, massöör:  tel 53338578

Sirle Liblik

Sirle Liblik, massöör:

Minu missioon on suunata inimesi hoidma ja parandama enda ja oma lähedaste tervist kui kõige väärtuslikumat vara. Olen massaaži õppinud M.I Massaažikoolis ja Annely Sootsi Massaažikoolis. Hoolimine, oma oskuste ülekandmine Sinule, Sinu rütmi ja energia kuulamine, Sinu keha toimimine – need on teemad, mida käsitlen igas oma massaažitunnis. Tere tulemast meie salongi Emajõe 1a!

Sirle Liblik, massöör: tel 53 079 459

Terje Osijärv

Terje Osijärv, massaažid, näo- ja kehahoolitsused, kulmude disain, jumestused:

Häid hoolitsusi ja ilurituaale olen kogunud 16 aastat. Olen enda ja Sinu jaoks leidnud efektiivsed manuaalsed massaažitehnikad näo- ja kehahoolitsusteks. Pean lugu iidsetest teraapiatest ja taimede puhtast maailmast. Viimastel aastatel (al. 2014) olen käe andnud ka Hispaania koolkonna Est-Master massaažitehnikatele ja rahvusvahelise koolitaja ning suurepäraste teadmistega õpetajale Natalja Maslova’le.

Sobiv, kaunis kulmudisain ja jumestus, individuaalne koolitus jane iredale toodetega ootavad Sind samuti minu juures.

Juurtest algab sünd – jalgadest Sinu tervis ja heaolu. Su jalgade kergus ja kaunis pediküür on samuti siin olulised. Oled alati meie juures südamlikult oodatud!

 

Terje Osijärv: tel 372 52 66 068 või Terje.Osijarv@gmail.com   Vt ka ilu-tervisetuba.fb

Juuksur Marju

Juuksur Marju:

Olen juuksurina töötanud 20 aastat. Kõige enam küsivad kliendid lõikus- ja värvimistöid, mida ka mulle endale meeldib väga teha. Koolilõpetamise hooajal tahetakse rohkem soenguid. Klienti nähes tekib mul visioon, kuidas lõikuse ja värvi abil aidata kliendil jõuda värske ja sümpaatse väljanägemiseni. Mulle meeldibki oma töö juures see, et paari tunni jooksul saan kasutada oma fantaasiat ja mul on võimalik inimese välimus muuta harjumuspärasest ja igapäevasest uueks ja säravaks.

Juuksur Marju: tel 51 965 292