Ilunõuanne on lehekülg, millel vastame klientide korduma kippuvatele küsimustele.

 

Soovin oma kulme kujundada, kuid nõuandeid on erinevaid. Millist kulmukaart soovitate?

Massöör-kosmeetik Terje Osijärv:

Ilusad kulmud on kaunilt korrigeeritud, juuksejuurtega sama tooni ja kujult näotüübiga sobiva kulmukaarega. Salongis toonitud, kaunilt korrigeeritud kulmud ja ripsmed teevad elu lihtsamaks. Meie salongis saate näokujuga sobivad ja ilusa tooniga kulmud. Seda protseduuri soovitan kõigile naistele. Kui on ilusad kulmud, säravad nägu ja silmad tunduvalt rohkem ja me oleme palju enesekindlamad. Ilu on teema, mis ei jäta kedagi külmaks.


Mida kujutab endast näonaha mikrolihvimine?

Kosmeetik Annela Luht:

See on nahapinna tasandamine naha pindmiste kihtide koorimise teel. Protseduur suurendab kollageeni ja elastiini hulka nahas ning kiirendab uute, tervete naharakkude kasvu. Mikrolihvimist kasutatakse suurepoorilise ja ebatasase naha, pigmendilaikude, akne- jt. armide, pindmiste ja sügavamate kortsude ning rebendite raviks.


Mis on parafango?

Massöör-kosmeetik Terje Osijärv:

Parafango on parafiini ja meremuda segu ja see segu sisaldab rohkesti mineraale. Parafangoteraapiat kasutatakse ainevahetuse parandamiseks, keha puhastamiseks jääkainetest ning tselluliidiraviks. Protseduur ise on mõnus ja soe.


Kas pärast parafangoprotseduuri peab end pesema?

Ei pea, parafango eemaldatakse salongis ja võite kohe riietuda ning protseduuri mõjul nahale sattunud ained toimivad edasi.


Kui kaua püsivad keemiliselt koolutatud ripsmed?

Massöör-kosmeetik Terje Osijärv:

Keemiliselt koolutatud ripsmed on suurepärane ilunipp, kuna ripsmete kaarjas, pilkupüüdev vorm püsib 2-3 kuud ja te ei pea enam koolutamiseks tüütuid koolutajaid kasutama.


Kas bikiinipiirkonna depilatsioon on valulik?

Massöör-kosmeetik Terje Osijärv:

Kuna enne depilatsiooni valmistatakse nahk korralikult ette, on valuaisting viidud miinimumini. Professionaalne depileerija tõmbab ülikiire liigutusega nahalt vaha või suhkrupasta, vastavalt protseduuri käigule. Tavaliselt on kliendid, kes protseduuri esimest korda kogevad, üllatunud ja isegi pettunud, et ei olegi nii valus, nagu nad ette kujutasid.


Kui kaua püsib depilatsiooni tulemus?

Jalgadel tavaliselt 3-4 nädalat, bikiinipiirkonnas 2-3 nädalat.


Mille poolest erinevad Gelish lakid tavalistest?

Massöör-kosmeetik Terje Osijärv:

Gelish lakid erinevad tavalisest oma püsivuse ja ka pigmendi poolest. Värvid on Gelish lakkidel hästi selged, kaunid ja pilkupüüdvad. Gelish lakk püsib 2-3 nädalat. Gelish lakk tuleb eemaldada salongis või osta kaasa spetsiaalne vahend, millega see kodus ettevaatlikult, et mitte küünepinda kahjustada, ise eemaldada.