Kinesioloogi nõustamine

Kinesioloogiline nõustaja Malle Raus: “Kinesioloogia on viimaste aastakümnete uusimaid ja efektiivsemaid psühhofüsioloogilise korrektsiooni meetodeid, mis baseerub Hiina energiaõpetusel. Selle kohaselt sõltub inimese tervis tema eluenergia vabast voolust.

Nõustamisseanssidel tehakse lihastesti abil kindlaks stressi tõttu blokeeritud energia keha energiameridiaanides ja viiakse see tasakaalu. Stress võib olla seotud nii mineviku, oleviku kui ka tuleviku sündmustega. Klient õpib seansil ka eneseabi meetodeid stressiga toimetulekuks.

Energia tasakaalustamine aitab kaasa inimese enesetervenduslike jõudude aktiveerimisele, pingete leevendamisele suhetes partneriga, lastega, kaaslastega; oma võimete paremale kasutamisele eesmärkide saavutamisel, kehahoiaku parandamisele, õppimisvõime paranemisele, allergiatest vabanemisele. Peale energia tasakaalustamist on võimalik kindlaks teha toiduainete sobivus, et selgitada välja õige toitumine; testida üksikute toidulisandite sobivust, saada soovitusi kehakaalu langetamiseks ja säilitamiseks.”

Nõustaja: Malle Raus, IKC (International Kinesiology College) sertifitseeritud instruktor

Seansi hind: 30 €

Broneeri tel 55648625, nõustaja Malle Raus malle.raus @gmail.com